Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі відбулася зустріч з делегацією муніципалітету міста Дачжоу Китайської Народної Республіки (ФОТО)

Представники делегації з Китаю зустрілися з секретарем Житомирської міської ради Наталією Чиж, заступниками міського голови Світланою Ольшанською, Сергієм Кондратюком та Дмитром Ткачуком, а також з директором департаменту економічного розвитку Миколою Кострицею, який розповів про соціально-економічний потенціал Житомира. В ході зустрічі присутні обговорили питання співпраці у культурній та соціально – економічних сферах. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«Перспективи нашої співпраці достатньо широкі. Це стосується і співробітництва в економіці, торгівлі, науці, культурі, освіті та туризмі з метою сприяння розвитку двох міст», – зазначила секретар міської ради Наталія Чиж.

Дачжоу – міський округ в провінції Сичуань КНР, населення якого становить 5,693 млн Меморандум про дружбу та співпрацю між Дачжоу та Житомиром було підписано 1 вересня 2017 року.

Джерело: zhitomir.today