Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі відбулась зустріч з вихованцями СДЮСШОР футболу «Полісся», що стали чемпіонами України (ФОТО)

В прес-центрі Житомирської міської ради 24 червня відбулась зустріч  з юними чемпіонами України з футболу U-15. Вперше в історії вихованці школи футболу «Полісся» стали чемпіонами України. Юні футболісти під керівництвом тренера Максима Заінчковського вибороли перемогу у фіналі чемпіонату з рахунком 3:0 у господарів поля команди «Буковина» (Чернівці). Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Представник СДЮШОР з футболу «Полісся» Житомирської міської ради Микола Скримінський наголосив на тому, що це перемога всієї школи.

«Перемога –  це результат спільної проробленої роботи. Завдяки постійній підтримці керівництва міста та депутатського корпусу, які в нас повірили, ми маємо такий результат. Серед 92 команд, які брали участь у Чемпіонаті, Житомирська команда стала першою», – сказав Микола Скримінський.

Тренер команди Максим Заінчковський зазначив, що в планах на майбутнє грати в Першій лізі та приносити нові перемоги місту.

Капітан команди Денис Левченко поділився враженнями від гри та перемоги: «Перший тайм був складним для нашої команди, але в другому таймі, ми зібрались, дослухались до тренера та забили три голи, які принесли нам перемогу. Емоції в той момент переповнювали всю нашу команду. Дякую всім тим, хто підтримав нас та повірив».

Нагадаємо, що вперше в історії вихованці школи футболу «Полісся» стали чемпіонами України. Юні футболісти під керівництвом тренера Максима Заінчковського вибороли перемогу у фіналі чемпіонату з рахунком 3:0 у господарів поля команди «Буковина» (Чернівці).


Джерело: zhitomir.today