Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі відбулась робоча зустріч з китайською делегацією на якій обговорили співпрацю у культурній та соціально-економічній сферах (ФОТО)

У середу, 10 липня, відбулась робоча зустріч керівництва Житомирської міської ради з китайською делегацією з міста Ханчжоу, на якій обговорили співпрацю у культурній та соціально-економічній сферах, а також залучення інвестицій та втілення проектів у Житомирі. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Секретар міської ради Наталія Чиж подякувала китайським партнерам за інтерес до міста Житомира, а також висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю між містами.

Директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк  презентував присутнім соціально-економічний потенціал Житомира.

Краєзнавець Георгій Мокрицький  поділився інформацією про видатних житомирян, культурні пам’ятки  та туристичні маршрути міста», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, про місто Ханчжоу, його історію, промисловий та науково-технічний потенціал і можливості співпраці розповів заступник директора Постійного комітету народного конгресу м. Ханчжоу Джан Цьєнтінь.

Джерело: zhitomir.today