Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі відбудеться пресконференція щодо проведення фестивалю Lampa.doc

Lampa.doc – це фестиваль кіно про людей і для суспільства. Вже вчетверте він пройде в Україні. Зазначимо, що 16 – 18 серпня вояж-фестиваль розгорне свої екрани у Житомирі. Пресконференція щодо проєкту відбудеться 14 серпня о 12:30 год. у Домі української культури (вул. Велика Бердичівська 61/18, Житомир). Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«Для мене, саме у документалістиці, криється потужний інструмент до розуміння себе і світу навколо, до побудови діалогу у суспільстві. Lampa.doc – це, в першу чергу, глядацький, а не індустріальний захід. Саме тому для нас з командою дуже важлива атмосфера відкритості та комфорту, котру намагаємось створювати щороку», – розповіла директорка фестивалю, авторка проєкту Наталія Красильникова.

Організатори розповідають, що під час зустрічі присутні матимуть змогу дізнатися про нові фільми та міста проведення фестивалю, поговорити про нову підліткову програму Lampa.doc та про документальне кіно загалом, а також зможуть задати питання.

Джерело: zhitomir.today