Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі в літньому оздоровчому таборі «Супутник» для дітей відбувся тематичний флешмоб «За_check_in_ся з копом!» (ФОТО; ВІДЕО)

У рамках розважально-пізнавальних заходів у дитячому літньому оздоровчому таборі м. Житомира «Супутник» 8 липня відбувся тематичний флешмоб. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Захід, який об’єднує дітей і поліцейських усієї країни, «За_check_in_ся з копом!» естафетою з Рівненщини дістався Житомира.

До юних відпочивальників дитячого оздоровчого табору «Супутник»  цього дня завітали працівники підрозділу ювенальної превенції обласного ГУНП і регіонального Управління поліції охорони.  

У ході веселих ігор і вікторин від обох служб поліції дітлахи приєднались до флешмобу і залюбки сфотографувались зі спеціальною тематичною рамкою разом зі своїми наставниками. 

«На наших локаціях у таборі сьогодні вирували радісні і позитивні емоції. Ми поспілкувались з молоддю у вільній формі й фотографувались досхочу, як добрі друзі. Думаю, що такі заходи насправді допомагають встановити довірливі стосунки з підлітками», – прокоментувала начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Для продовження акції поліцейські Житомирщини передали тематичну рамку колегам з Чернігівщини.
Джерело: zhitomir.today