Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

​У Житомирі учасники акції «Рік без Каті» прийшли з лампадками та плакатами до будівлі управління Нацполіції

4 листопада, у роковини смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, у кількох містах України та світу відбуваються акції «Рік без Каті» з вимогою покарати винних у нападі на неї.

У Житомирі акція розпочалась близько 19.00 на майдані Корольова, де зібралося кілька десятків людей. З запаленими лампадками, фотографіями загиблої активістки й з плакатами «Рік без Каті» та «Україна питає: Хто замовив Катю Гандзюк?» вони пройшли до будівлі ГУНП в Житомирській області.

Тут учасники акції пом’янули активістку хвилиною мовчання. Далі триває вільний мікрофон.

Подробиці акції «Рік без Каті» у Житомирі дивіться згодом у відеосюжеті на Житомир.info.

Нагадаємо, днями у Житомирі керівниці «Спілки голів ОСББ» Олені Кучерук погрожували під час зборів, обіцяючи влаштувати «лаври Каті Гандзюк», жінка написала заяву в поліцію.

Як повідомляв Житомир.info, херсонська активістка Катерина Гандзюк померла у лікарні 4 листопада 2018 року в наслідок отриманих травм, спричинених дією кислоти, у нападі на дівчину підозрюють учасника АТО з Житомира Володимира Васяновича.

Того ж вечора кілька десятків житомирян принесли квіти і лампадки під стіни управління Нацполіції та вимагали покарання для вбивць та замовників Каті Гандзюк.

18 травня 2019 року на майдані Корольова у Житомирі відбулась акція «Житомир питає: Хто замовив Катю Гандзюк?».

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info