Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі триває реєстрація на денний музичний табір для дітей MusicCamp

Уже втретє у Житомирі протягом 19-24 серпня відбудеться денний музичний табір для дітей. Цьогоріч MusicCamp International завітає на чолі з головною диригенткою пані Констанцією Фортунато. Реєстрація учасників триває до 10 серпня. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«MusicCamp – це унікальний проект, музичний табір для дітей, який за декілька днів здатний творити справжні дива», – наголошують організатори. 

Протягом 19-24 серпня ваша дитина отримає змогу навчитися грати на кількох музичних інструментах, а на завершення таборування виступить разом зі всіма учасниками на звітному концерті. Взяти участь можуть всі бажаючі віком від 11 до 16 років! Музична освіта не обов’язкова! 

За 5 днів кожна дитина навчиться хоровому співу (6-7 творів на 4 мовах) та опанує базові навички гри на 2 інструментах. Результатом кемпу стане урочистий концерт у супроводі симфонічного оркестру, де візьмуть участь ВСІ діти. 

Щоб зареєструватися потрібно заповнити анкету ТУТ.  

Зверніть увагу! Переїзд та проживання учасників з інших міст не покривається. 

Довідково: MusicCamp – це інноваційна програма соціальних трансформацій за допомогою музики. Головна мета полягає в формуванні та розвитку відповідальних, співчутливих громадян, а не у розвитку музикантів. Упродовж кількох днів інтенсивного музичного включення в хоровий спів та групові інструментальні заняття, закінчуючи вражаючим концертом у супроводі провідних симфонічних оркестрів, діти надихаються встановлювати високі цілі, розвивати дисципліну, зосереджуватись і вміти працювати разом, щоб досягти більше, ніж хтось міг поодинці.

Джерело: zhitomir.today