Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі стартував 3-й Music Camp

У Житомирі вже третій рік поспіль відбувається Music Camp. Упродовж 5-ти днів діти вчаться співу та грі на різних інструментах. Заняття відбуваються в Музичній школі №1. Є й такі діти, хто відвідує кемп вже втретє.
Цьогорічний табір має свої особливості, розповідає президент Music Camp International. Констанція Фортунато відзначила і те, наскільки діти, які вже третій рік поспіль в таборі, розвинули свої таланти, сприйняття музики та стали впевненіші.
Запровадити у Житомирі Music Camp три роки тому ініціювала голова Громадської організації «Житомир, зроби голосніше»

«Це такий проект неймовірний для дітей… Не для того, щоб отримати якусь професійну освіту, ні, а зрозуміти, що є проект в житті, будь який, в який ти точно можеш зайти, об’єднатися, якщо потрібно в команді, і досягти результатів. Це досвід, який я не можу передати Вам, Ви мені не можете передати, але ми його ведемо з собою по життю. І так ми спробували три роки назад, і сьогодні ми вже третій рік поспіль робимо цей проект» — розповіла голова ГО «Житомир, зроби голосніше» Людмила Зубко.

24-го серпня о 14-й годині усіх охочих запрошують до облмуздрамтеатру на концерт, аби почути й побачити на що здатні вихованці табору. Анонсують у Житомирі і цікавий захід від Бостонських гостей

Джерело: sk1.tv