Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі розпочалися обласні змагання серед пожежно-рятувальних підрозділів області «Найсильніший пожежний-рятувальник» (ФОТО)

На базі нового навчально-тренувального комплексу 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Житомир 11 липня розпочалися змагання серед пожежно-рятувальних підрозділів області «Найсильніший пожежний-рятувальник». Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Житомирській області.

«Змагання проходять на кшталт міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge». У ньому візьмуть участь 27 команд, а це близько 130  рятувальників, які змагатимуться в індивідуальних та командних естафетах», – йдеться у повідомленні. 

Змагання включають в себе два етапи:

І етап «Найсильніший газодимозахисник». Учасник повинен в апараті на стисненому повітрі піднятися по трьох колінній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі, підняти на мотузці 20-кілограмове навантаження на третій поверх; на відстань 1 м пробити молотом бойок вагою 72 кг; прокласти робочу лінію на відстані 20 м, влучити у мішень струменем води. А також 30 м протягнути макет потерпілого вагою 80 кг, рухаючись до фінішу спиною.

ІІ етап «Найкраща ланка газодимозахисної служби» – рятувальники долатимуть психологічну смугу перешкод.

Крім фізичної витривалості, найважче у змаганнях – це виконання вправ у засобах захисту органів дихання. Однак саме з такими навантаженнями у темряві та задимленому середовищі ланці газодимозахисників у складі чотирьох рятувальників доводиться працювати в реальних умовах пожежі. Ще й при цьому докладати максимум зусиль для порятунку потерпілих. Саме ці командні якості вони демонструватимуть на другому етапі, працюючи у задимленому  приміщенні.Джерело: zhitomir.today