Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі проведуть історико-культурний фестиваль «Дні вулиці Михайлівська» (ФОТО)

Сьогодні, 5 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про забезпечення організації  проведення історико-культурного фестивалю «Дні вулиці Михайлівська», який проходитиме два дні 13 та 14 липня з 12:00 по 22:00 год. на вулицях Михайлівська та Бориса Лятошинського. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Погодити фізичній особі-підприємцю Павлюку О.А. проведення  2019 року на вулицях Михайлівська та Бориса Лятошинського історико-культурного фестивалю “Дні вулиці Михайлівської”», – йдеться в рішенні.

Як зазначають організатори мета фестивалю – це відтворення багатої історії головної культурної вулиці міста Михайлівської:

«Завдяки даному фестивалю, ми хочемо популяризувати історію рідного міста, відродження та примноження давніх традицій, розвиток культури.

Фестиваль триватиме два дні, де буде організовано функціонування культурних майданчиків, що висвітлюють історію вулиці, унікальну історію кожного будинку на ній, власників цих будинків, історичних постатей, що мали найбільший вплив на формування Михайлівської в тому вигляді, в якому її знаємо ми, створення творчих майданчиків як передумов для реалізації творчих здібностей дітей та молоді», – зазначають організатори.
Джерело: zhitomir.today