Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі поліція розшукує батьків дворічного хлопчика, якого залишили посеред вулиці у візочку

Увечері 7 серпня патрульні на одній з вулиць міста виявили залишеного  хлопчика у віці приблизно 2 років. На обличчі та голові дитини були помітні синці і гематоми. Відтак «знайду» доставили до лікарні, а ювенальні інспектори Житомирського відділу нині встановлюють батьків дитини та обставини перебування на вулиці без нагляду старших. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Хлопчика у візочку патрульні помітили на вулиці Перемоги близько 21:20. Дитина спала, а поряд нікого з дорослих не було. Окрім того, на обличчі та голові малого були видимі забої і гематоми.

Патрульні викликали «швидку» для хлопчика і, опитуючи місцевих жителів, з’ясували, що він нібито проживає неподалік разом з матір’ю. Однак у будинку світло не горіло і на стук поліцейських двері ніхто не відкрив», – йдеться у повідомленні.

Нині хлопчик перебуває у Житомирській обласній дитячій лікарні. А усі обставини події, а також батьків малого встановлюють інспектори з ювенальної превенції Житомирського відділу поліції.

Так, за вказаною адресою правоохоронці сьогодні виявили ще двох дітей,12-річну дівчинку та 8-річного хлопчика, які перебували у будинку під наглядом літньої бабусі. За словами жінки, їх батьки поїхали десь кілька днів тому і коли повернуться вона не знає.

Відтак поліцейські разом з соціальними службами вилучили дітей до з’ясування всіх обставин, у тому числі осіб батьків, та вирішення питання щодо подальшого їх перебування у родині.

Джерело: zhitomir.today