Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі для дошкільнят провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» (ФОТО)

Для вихованців дошкільного навчального закладу №21 фахівці Житомирського міського відділу Управління ДСНС в Житомирській області в рамках Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели навчання спрямоване на збереження життя та здоров’я підростаючого покоління. Про це повідомляє Житомирський міський відділ Управління ДСНС України у Житомирській області.

Рятувальники провели демонстрацію техніки та спеціального обладнання, яке вони використовують у своїй професійній діяльності. Водночас присутнім показали бойовий одяг та спорядження, які використовуються під час ліквідації різноманітних небезпечних ситуацій, після чого дітлахи мали можливість приміряти його. Найбільше захоплення діти отримали від гасіння умовної пожежі за допомогою пожежного обладнання та подачею води з пожежного автомобіля. 

В черговий раз захід зібрав велику кількість дітей, які отримали життєво необхідні знання, при застосуванні яких можна врятувати людське життя.

«Головна мета таких заходів – навчання малечі правилам безпеки та зниження кількості надзвичайних подій та ситуацій за участю в першу чергу дітей. Адже отримані знання та навички безпечної поведінки знадобляться їм у майбутньому», – зазначає начальник Житомирського міськвідділу Управління ДСНС в області Анатолій Ільніцький.Джерело: zhitomir.today