Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У жителя Хорошева поліцейські знайшли зброю та боєприпаси часів Другої світової, які чоловік знаходив у місцях запеклих боїв (ФОТО)

У середу, 19 червня, поліцейські знайшли у гаражі жителя Хорошева арсенал зброї та боєприпасів часів Другої світової. Чоловік виправдовується, що усе це він знаходив у місцях запеклих боїв, зносив у власний гараж і проводив вихолощення. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«У Хорошеві поліцейські місцевого відділення поліції під час санкціонованого обшуку виявили у гаражі жителя райцентру колекцію зброї та боєприпасів часів Другої світової.

За попередніми висновками, більшість з цього арсеналу уже не становить небезпеки для оточуючих, але… За словами його власника, усе це він знаходив у місцях запеклих боїв на території Новоград-Волинського та Коростенського районів та зносив у власний гараж, де і проводив вихолощення. Добре, що таке кулібінство не закінчилось трагічно для самого чоловіка та його сусідів.

Усе знайдене поліцейські вилучили, частина буде досліджена експертами (зокрема, боєздатність гвинтівок та кулемета), а частина – відразу знищена.

До відома усіх “любителів” нелегальної зброї, на території області триває операція “Зброя та вибухівка”, тож вилучення її у вас – питання часу, а ступінь відповідальності – до 7 років ув’язнення», – написав Печененко.

Джерело: zhitomir.today