Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Новограді-Волинському відбувся шаховий турнір «Леся Гранд Фест» (ФОТО)

В м. Новоград-Волинський 30 червня 2019 року, відбувся шаховий турнір «Леся Гранд Фест». Змагання відбувалися за швейцарською системою в 7 турів. Правила шахів ФІДЕ. Контроль часу 10 хв. + 5 сек. на хід кожному учаснику починаючи з першого.

«Турнір зібрав 23 учасника з Харкова, Житомира, Малина, Старокостянтинова (Хмельницька область) та м. Новоград-Волинський. Серед учасників 1 міжнародний майстер, 5 кандидатів в майстри спорту, та шахісти 1-го та 2-го розрядів. Вже вдруге фестиваль Леся Гранд Фест проходить в м. Новоград-Волинський, і вперше до однієї з локацій фестивалю додалися шахові змагання.

Турнір відбувся за підтримки Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу. Організатори турніру ГО «Федерація шахів Житомирської області» і ГО «Фундація Широкопояс». На закритті змагань була присутня Ольга Широкопояс, яка здійснювала нагородження учасників змагання. Всі учасники шахового змагання отримали браслети на безкоштовний вхід на гала-концерт Леся Гранд Фесту. Також переможці отримали брендовану продукцію від організаторів фестивалю», – йдеться у повідомленні.

Кращим виявився КМС Трохимишин Сергій (м. Житомир), який набрав 6 очок з 7 можливих. Другим став КМС Охріменко Сергій (м. Житомир), який набрав 5,5 очок з 7 можливих. Третім став міжнародний майстер Ревуцький Володимир (м. Житомир), який набрав 5 очок з 7 можливих.

Кращими серед ветеранів став Савіцький Святослав з м. Житомира. Кращим серед представників м. Новоград-Волинський став Лаговський Віктор. Кращою серед дітей до 12 років стала Макєєва Анжеліка з м. Новоград-Волинський.

Джерело: zhitomir.today