Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Малинському лісоколеджі — гості зі США

Нещодавно до Малинського лісотехнічного коледжу в рамках програми «Освіта за кордоном» завітали гості з одного з університетів Пансільванії (США).

Вітали представників іноземного вузу директор закладу, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, заслужений лісівник України Ігор Іванюк та ректор Житомирського агроекологічного університету, доктор економічних наук, професор Олег Скидан.

Мета візиту – знайомство з роботою та спеціальностями, матеріально-технічною базою коледжу й налагодження в перспективі тісної співпраці.

Гості зі штату Пенсільванія, розташованого на північному сході США, де проживає одна з чисельних українських діаспор (до 150 тис. чоловік), були вражені Шевченківською світлицею, музеєм відомого дослідника, етнографа та мандрівника М.М.Миклухо-Маклая, єдиним в Україні пам’ятником мечу Колесова, мальовничою природою та дендропарком коледжу.

Віднині в коледжі мають надію на те, що найближчим часом між їхнім навчальним закладом та одним із американських вузів зародиться співпраця й буде підписано відповідний договір.

Джерело: infomalin.biz