Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Малині продовжують внутрішні роботи у приміщенні Будинку культури. ФОТО

У Малинському районному будинку культури продовжують працювати над реконструкцією – проводять внутрішні роботи та готуються до влаштування каналізаційних мереж.
 
Про це повідомили у Малинській РДА.
 
Реконструкцію Малинського РБК розпочали восени 2018 року за кошти Державного фонду регіонального розвитку та у співфінансуванні із місцевим бюджетом.
 
У закладі вже повністю замінили дах, утеплили ззовні приміщення, встановили вікна, влаштували внутрішні сходи, демонтували підлогу та реконструювали перестінки всередині.
 
Наразі підрядник отримав дозвіл на проведення земляних робіт і будівельники розпочали підготовку до проведення каналізації. Також розпочали облаштування внутрішніх санвузлів.
 
Відповідно до проекту у Малинському РБК повністю замінять систему опалення та відновлять концертну залу. А ззовні приміщення встановлять систему відводу дощових вод та декоративно оздоблять стіни. Завершити реконструкцію планують до кінця 2019 року.
 
Проект фінансується із ДФРР та місцевого бюджету. Загальна вартість проекту складає близько 30 млн грн.
 
Нагадаємо, що на вихідних в Овручі відкрили оновлений фізкультурно-оздоровчий комплекс – один із спортивних проектів ДФРР на Житомирщині.
 

Джерело: oda.zt.gov.ua