Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Коростені готують до відкриття оновлене відділення гемодіалізу

На Житомирщині готують до відкриття ще одну філію відділення гемодіалізу – у Коростені.
 
Про це повідомляє головний лікар обласної клінічної лікарні ім. О.Гербачевського Богдан Леськів.

«У Коростені раніше було відділення гемодіалізу, проте приміщення, у якому проводили процедури, було у жахливому стані. Вдалося знайти нове приміщення, у якому за кошти місцевого бюджету зробили ремонт, а ми забезпечуємо обладнанням. Ще докуповуються меблі – і після цього відділення готове до відкриття», – розповів Богдан Леськів.

За його словами, раніше у відділенні було 6 діалізних апаратів, а тепер буде 8. Працюватиме відділення у дві зміни.
 
Довідково: Гемодіаліз – один з методів позаниркового очищення крові від азотистих шлаків, який покращує якість та тривалість життя хворих з хронічною нирковою недостатністю в термінальній стадії. Метод дозволяє підготувати пацієнта до послідуючої трансплантації нирки.
 
В КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» гемодіаліз як метод замісної ниркової терапії використовується з 1992 року.
 
5 філій відділення гемодіалізу функціонують у містах обласного значення: Житомирі, Новограді-Волинському, Овручі, Коростені, Бердичеві.
 
Усі препарати для медикаментозного супроводу закуповуються за кошти обласного бюджету.
 
Нагадаємо, в Овручі відкрили оновлене відділення гемодіалізу.

Джерело: oda.zt.gov.ua