Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У громадах Житомирщини обрали голів та депутатів місцевих рад

На Житомирщині 30 червня відбулись перші вибори у 2-х об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

«Зокрема, обирали очільників та депутатів Харитонівської сільської ОТГ Коростишівського району та Стриївської сільської ОТГ Новоград-Волинського району. За попередніми результатами у Харитонівській громаді перемогла Зінаїда Зубленко, яка до цього часу очолювала зазначену сільську раду, а Стриївським сільським головою обрано Юрія Процюка, який раніше був Киківським сільським головою. А це означає, що ради стануть вже повноцінними ОТГ», – йдеться у повідомленні.

Також цього дня відбулись додаткові вибори депутатів до 3 сільських і 2 селищних рад, що приєднуються до ОТГ. Новими депутатами поповнились органи місцевого самоврядування Ушомирської сільської громади Коростенського району, Городницької селищної громади Новоград-Волинського району, Словечанської сільської ради Овруцького району, Миропільської селищної громади Романівського району та Краснопільської сільської громади Чуднівського району.

Наразі в Житомирській області вже утворено та функціонують 55 об’єднаних територіальних громад. У цілому вже понад 70% території області охоплено ОТГ.

Джерело: zhitomir.today