Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У ЦВК опрацювали 100 % протоколів: результати виборів і що відомо про Дмитра Костюка


Фото зі сторінки Дмитра Костюка у Facebook


ПОДІЇ

За даними ЦВК, в окрузі № 65 народним депутатом Верховної Ради стане Дмитро Костюк. Novograd.City дізнався, що відомо про нового обранця.

Центральна виборча комісія опрацювала всі 100 % протоколів, за результатами яких переміг Дмитро Костюк. У нього — майже 27 тисяч голосів виборців.

В окрузі за мандат змагалися 10 кандидатів. 

Що відомо про нового депутата Верховної Ради

Дмитро Костюк народився 1 червня 1993 року в Новограді-Волинському в родині міліціонера та вчительки. До 5 років жив у Кикові та Дубрівці.

Навчався в загальноосвітній школі № 3, яку закінчив із золотою медаллю. У 2010 році вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на історичний факультет, який у 2014-му закінчив з червоним дипломом. У 2016-му році закінчив магістратуру цього ж університету та вступив до аспірантури.

 Фото зі сторінки Facebook Дмитра Костюка

Костюк пише докторську дисертацію, яку планує захистити у 2020 році та може стати наймолодшим доктором наук в Україні.

З початку Революції гідності був на Майдані Незалежності.

Свою журналістську кар'єру почав з реєстрації власної газети "Громадянське суспільство в Україні" у 2015-му. Крім того, цього ж року Дмитро спільно з Іриною Дубницькою (генеральна директорка туристичної фірми "Ідейний простір") заснували громадську організацію "Неподільна Україна", в якій допомагають переселенцям, організовують благодійні концерти та збирають кошти сім'ям загиблих учасників АТО.

З 2017-го року Дмитро працював у телевізійних журналістських антикорупційних розслідуваннях: програма "Компромат" на телеканалі "ПравдаТут", програма "ШустроваLIVE" та зйомка сюжетів для телеканалу "Еспресо".

За які партії голосували виборці 65-го округу

У нашому окрузі, як і в більшості по Україні, голосували за партію "Слуга народу" – 47,26 % голосів. "Радикальна партія Олега Ляшка" – 10,06 %, "Батьківщина" – 9,19 %, "Опозиційна платформа – За життя" – 7,69 %, "Європейська Солідарність" – 6,12 %, а "Сила і честь" – 5,23 %.

Партії, які за результатами виборів проходять у парламент

Центральна виборча комісія станом на 14.30 середи, 24 липня, опрацювала 99,54 % електронних протоколів.

"Слуга народу" набирає 43,17 % голосів, "Опозиційна платформа – За життя" – 13,01 %, "Батьківщина" – 8,18 %, "Європейська Солідарність" – 8,11 %, "Голос" – 5,83 %. Усі інші партії набирають менше ніж 5 %, необхідних для того, щоб потрапити до парламенту.

 

Джерело: novograd.city