Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Бердичеві пройшов І-ий фестиваль «Музика мого серця»

У Бердичеві, в МПК ім. Шабельника, пройшов перший всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та вокального мистецтва «Музика мого серця», учасниками якого зареєструвались 20 виконавців з різних куточків України. Серед усіх чи не найбільше – бердичівлян. Владиславу випало бути першим.

Одну зі своїх нових пісень бердичівлянка Анна написала спеціально для конкурсу.

Серед учасників першого фестивалю «Музика мого серця» чимало молодих виконавців-аматорів.

Переважна більшість авторських пісень – про кохання.

Фестиваль пройшов у двох номінаціях: «Авторська пісня» та «Вокальне мистецтво». Вчувалось як розмаїття музичної тематики, так і жанрів.

Оцінювало конкурсантів-виконавців професійне журі на чолі із композитором, керівником студії «Час» Сергієм Ігнатенком: Інна Кирилюк, Валентина Бабич, Ольга Яблонська. Запросили до суддійства й співака, композитора, аранжувальника Михайла Моду.

За підсумками фестивалю, перше місце у номінації «Авторська пісня» дістав Владислав Нечипорук, у номінації «Вокальне мистецтво» – Ангеліна Нечипорук. Спеціальною відзнакою від голови журі Сергія Ігнатенка,- а це запис пісні у студії «Час», – нагородили Маріанну Маслову. Гран-прі та 3 тис. грн. отримав співак зі столиці Віктор Данюк.

Пісні Віктора Данюка та усіх переможців бердичівляни зможуть почути 30 червня о 17.00 під час гала-концерту, що відбудеться на головній вуличній сцені під час святкування Дня Бердичева.

Джерело: www.trkvik.tv