Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Бердичеві поховали народного депутата Дмитра Тимчука

Після церемонії прощання із народним депутатом Дмитром Тимчуком у Києві в Будинку офіцерів тіло покійного привезли на поховання до рідного Бердичева, де пройшла юність, де живуть його батьки. Нагадаємо: народного депутата від фракції «Народний фронт» знайшла застреленим вранці 19 червня його дружина… З часу початку російської агресії підполковник запасу Дмитро Тимчук був координатором групи «Інформаційний спротив», військовим експертом і блогером. Він детально висвітлював перебіг анексії Криму, диверсійну діяльність Росії в Україні. У Бердичеві ж Дмитро навчався у політехнічному коледжі, жив із батьками в одному з будинків на Червоній Горі. Військовий журналіст Ігор Зонов пам’ятає його ще зовсім юним.

Він пішов із життя у 46 років… Із Дмитром востаннє прощаються друзі, колеги, рідні й близькі люди.

Офіційних результатів слідства ще не названо. Як відомо, розглядають три версії: вбивство, самогубство та смерть через необережне поводження зі зброєю. І колеги-нардепи, і друзі-журналісти, усі, хто знав покійного, сумніваються і відверто не вірять у те, що Дмитро Тимчук міг застрелитись із необережності.

Нардепи вже звернулись до президента, аби посмертно нагородити Дмитра Тимчука орденом Свободи.

Джерело: www.trkvik.tv