Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Бердичеві готуються зустріти паломників

У Бердичеві активно готуються до зустрічі паломників, які йдуть і їдуть, із різних куточків України, до Бердичівської святині – Матері Божої Святого Скапулярію. Традиційно на площі святого Йоана ще за кілька тижнів облаштовують вівтар, вежу для представників ЗМІ та майданчик для музичного супроводу. 16 липня – день урочистостей – припадає на вівторок, тож святкуватимуть найближчої суботи й неділі – 20-21 липня. Цьогоріч урочистості пройдуть під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми», що пов’язано з роком святості, подружжя та сім’ї, каже настоятель Санктуарію.

Зі слів отця Рафаїла Мишковського, у суботу сподіваються зустріти на площі не манше 3 тис. паломників, 15 піших груп і 2 групи велосипедистів. У неділю, на урочистості, очікують до 15 тис. прочан.

Із 22.00 20 липня до 6.00 21 липня у храмі триватиме нічне молитовне чування, під час якого віряни молитимуться за зміцнення родин, за традиційні сімейні цінності.

Вітатимуть усіх і кожного, хто прибуде до Бердичева, каже отець Рафаїл, від наймолодших дітей до найповажнішого віку паломників, які жертовно долаючи шляхи й відстані, несуть до матері Божої свої прохання і потреби.

Цьогоріч святкування Коронації ікони Матері Божої Бердичівської 21 липня співпадає із виборами до Верховної Ради України й чимало паломників, аби виконати свій громадянський обов’язок, подбали про це зазделегідь.

Отець Рафаїл запрошує бердичівлян і гостей міста долучитись до святкування та зустріти належним чином паломників, що уже йдуть до нашого міста.

Джерело: www.trkvik.tv