Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Триває реєстрація дітей на MusicCamp у Житомирі

Уже втретє у Житомирі протягом 19-24 серпня відбудеться денний музичний табір для дітей. Цьогоріч MusicCampInternational завітає на чолі з головною диригенткою пані Констанцією Фортунато. Реєстрація учасників триває до 10 серпня.
 
«MusicCamp – це унікальний проєкт, музичний табір для дітей, який за декілька днів здатний творити справжні дива», – наголошують організатори.
 
Протягом 19-24 серпня ваша дитина отримає змогу навчитися грати на кількох музичних інструментах, а на завершення таборування виступить разом зі всіма учасниками  на звітному концерті. Взяти участь можуть всі бажаючі віком від 11 до 16 років! Музична освіта не обов’язкова!
 
За 5 днів кожна дитина навчиться хоровому співу (6-7 творів на 4 мовах) та опанує базові навички гри на 2 інструментах. Результатом кемпу стане урочистий концерт у супроводі симфонічного оркестру, де візьмуть участь ВСІ діти.
 
Щоб зареєструватися потрібно заповнити  анкету:
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7qdrj7c1A9SNYwqxvILKuwCBgdKpnnvwoYmGx24Oz1AzQsw/viewform
 
Зверніть увагу! Переїзд та проживання учасників з інших міст не покривається.
 
Довідково. MusicCamp – це інноваційна програма соціальних трансформацій за допомогою музики. Головна мета полягає в формуванні та розвитку відповідальних, співчутливих громадян, а не у розвитку музикантів. Упродовж кількох днів інтенсивного музичного включення в хоровий спів та групові інструментальні заняття, закінчуючи вражаючим концертом у супроводі провідних симфонічних оркестрів, діти надихаються встановлювати високі цілі, розвивати дисципліну, зосереджуватись і вміти працювати разом, щоб досягти більше, ніж хтось міг поодинці.

Джерело: oda.zt.gov.ua