Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Триває прийом робіт на участь в обласному конкурсі туристичної фотографії

Професійний фотограф або аматор? Закоханий у красу Житомирщини? Маєш безліч фотосвітлин неймовірних пейзажів нашого краю? Тоді не зволікай та бери участь у відкритому обласному конкурсі туристичної фотографії.
 
Фотоконкурс стартує сьогодні, 12 липня, та триватиме по 6 вересня. Переможці будуть визначатися за такими категоріями:
 

  • «Природа» (пейзаж, заповідні території області, рослини, тварини, птахи та інше);
  • «Музика в камені» (храми, архітектура, пам’ятники, скульптури, музеї, фонтани та інші туристичні об’єкти);
  • «Яскрава подія» (фото з фестивалів, свят, туристичних змагань та ін.);
  • «З висоти пташиного польоту» (знімки з висоти, з використанням дронів та ін. Обладнання).

 
Умови конкурсу:
 
1.у Фотоконкурсі беруть участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори. Вік необмежений;
 
2.до участі у Фотоконкурсі не допускаються фотографії:
 
– на яких зображені елементи насильства, політики, терору, алкоголю, тютюну, расової, національної, етнічної чи релігійної дискримінації;
 
– не відповідають умовам Фотоконкурсу;
 
– не були зареєстровані та надані пізніше вказаного терміну;
 
3.один автор може подати до 10 робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 20 х 30 (подача робіт у друкованому варіанті є обов’язковою умовою конкурсу). На кожній світлині необхідно зазначити назву, місце, де було зроблено фото та псевдо автора. В окремому запечатаному конверті, підписаному псевдо, подаються повні дані автора: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, контактні телефони. Всі роботи обов’язково подаються також в електронному варіанті у форматі JPG (з роздільною здатністью 300 dpi) на електронних носіях для можливого видання каталогу (буклетів) та розміщення на сайті;
 
4.до участі в конкурсі допускаються лише фотороботи, відзняті на території Житомирської області.
 
УВАГА!!! Беручи участь у конкурсі, учасники засвідчують власне авторство на подані роботи та надають право організаторам конкурсу на використання поданих фоторобіт у некомерційних промо-проектах. Фотороботи після проведення конкурсу авторам не повертаються.
 
Організатори – управління культури та туризму облдержадміністрації, Житомирський обласний Центр народної творчості та Житомирський обласний туристичний інформаційний центр.
 
Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир, 10014, Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації. Довідки за телефоном: 47-44-20, або поштою zhotic@ukr.net.
 
Довідково. Підсумки Фотоконкурсу будуть опубліковані на офіційному веб-сайті управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації та офіційному веб-сайті Житомирського обласного туристичного інформаційного центру 18 вересня.
 
Відібрані фотороботи експонуються на виставці у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича (м. Житомир, Новий Бульвар, 4) з 25 вересня по 16 жовтня.
 
Нагородження переможців 27 вересня.

Джерело: oda.zt.gov.ua