Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Топ 5 можливостей тижня для реалізації свого потенціалу

Міжнародна мистецька резиденція в межах проекту SOUND iD
Міждисциплінарний центр з розвитку мистецтва і культури Dream Projects за підтримки Український культурний фонд оголошує конкурс на участь у міжнародній мистецькій резиденції в межах проекту SOUND iD, який присвячено аудіовізуальній спадщині Володимира Пержило – аудіомісіонера, етнографа і фольклориста, що пов’язав життя з дослідженням і збереженням національних традицій на території сучасної України та за її межами.
 
Проект SOUND iD покликаний об’єднати зусилля медіамитців і дослідників різних гуманітарних дисциплін, аби віднайти нові способи презентації етнографічного спадку Володимира Пержило засобами сучасного мистецтва.
 
Заявки на участь приймаються онлайн (англійською).
 
Дедлайн: 17 липня (до 23:59 за київським часом).
 
Більше інформації: https://soundid.wixsite.com/project
 
Міжнародна стипендія на стажування у німецькому Бундестазі
Німецький Бундестаґ щорічно надає «Міжнародну парламентську стипендію» молодим випускникам вищих навчальних закладів з країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Франції, Ізраїлю, США, арабського світу та Центральної Азії, які цікавляться політикою.
 
«Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на талановиту молодь, яка прагне активно працювати над впровадженням демократичних цінностей на своїй батьківщині.
 
Програма триватиме з 1 березня по 31 липня 2020 року. Учасники отримують щомісячну стипендію у розмірі 500 євро. Додатково покриваються витрати на студентське медичне страхування на випадок захворювання, страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності, а також витрати на адміністративні внески та соціальні збори.
 
Деталі
https://euprostir.org.ua/opportunities/141790?fbclid=IwAR2l_urrTeuRGqXddRg7Jo-Xh5y1f7JWc3reXpVijY9xj-sdhAvQ89Dj_lQ
 
Дедлайн – 31 липня.
 
Конкурс найкращих практик молодіжної роботи – 2019
З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.
 
Якщо у вас є успішний досвід молодіжної роботи, будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію за формою. Опис Вашої практики не обов’язково має бути написаний бездоганно.
 
Звертаємо Вашу увагу, що цього року організатори конкурсу звертають увагу на цифрову молодіжну роботу.
 
Подати можна до 1 серпня.
 
Деталі – https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-najkraschyh-praktyk-molodizhnoji-roboty-2019
 
Art of Security – Конкурс Соціального Постеру та Вуличного Мистецтва
З 15 червня по 15 вересня  2019 року триває OPEN CALL для конкурсу соціального постеру та публічного мистецтва ART OF SECURITY від Ґвара Медіа за підтримки Центру інформації та документації НАТО.
 
Мета конкурсу — привернути увагу до проблем безпеки, які виникають під час євроатлантичних трансформацій в Україні.
 
Чітке бачення загроз та формування свідомого ставлення до них це запорука суспільної безпеки, якої ми зараз так потребуємо.
 
Журі обере найкращі роботи, які  будуть показані на:

  • виставці в культурному центрі
  • соціальній рекламі на сітілайтах Харкова.

 
Запрошуємо молодих дизайнерів та художників взяти участь у конкурсі Art of Security та виграти графічний планшет, візит в Брюссель та чудові подарунки від організаторів!
 
Подати роботу – https://artofsecurity.gwaramedia.com.ua/.
 
Питання: +380 66 382 17 20, Юлія та +380 99 336 84 64, Сергій. Або на e-mail hello@gwaramedia.com.ua.
 
GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE
Стартував прийом заявок на премію для вчителів – GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE. Якщо ти вчитель, що підтримує розвиток креативних інноваційних ідей в освіті, стимулюєш своїм прикладом колег до позитивних дій, готуєш учнів бути ефективними в глобалізованому світі та  займаєш активну громадянську позицію? Тоді поспішай подати заявку.
 
GLOBAL TEACHER PRIZE – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.
 
Заповнення анкет триває по 1 серпня.
 
Деталі – http://oda.zt.gov.ua/news/vchyteliv-oblasti-zaproshuyut-podavaty-zayavky-na-global-teacher-prize-ukraine/

Джерело: oda.zt.gov.ua