Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Тисячі примірників глянцевої «чорнухи», нібито, від Олександра Ревеги розкидали 63-м округом

Чим менше часу залишається до виборів, тим імовірніша поява на світ передвиборчої «чорнухи». Тисячі примірників такої «чорнухи», розкидали у ніч на п’ятницю 19 липня по всьому 63-му округу: на чотирьох глянцевих аркушах від імені кандидата у народні депутати Олександра Ревеги невідомі наразі особи, з-поміж іншого, намагаються донести до людей, якими, начебто, чорними справами відзначився той, за період каденції у Верховній Раді, хто слугував його так званими «посіпаками», скільки, нібито, заробив Ревега на простому народі тощо.

На перший погляд, зовні глянець нагадує собою газету «Родинне джерело», засновником якої виступає Благодійний фонд кандидата у народні депутати України Олександра Ревеги.

Враховуючи кількість мешканців у населених пунктах, де з’явилася псевдо-газета, опоненти Олександра Ревеги добряче витратилися, припускають у команді кандидата: примірників, схоже, надрукували куди більше, аніж 10 тисяч. З якою метою це зроблено, для них, констатують, очевидно.

Репортаж Олександра Єжеля

Дмитра Піньківського

Джерело: www.trkvik.tv