Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Тимчасове призупинення водопостачання – необхідність для проведення реконструкції водопровідних мереж міста

Водопровідні мережі Житомира зношені на 73 %, орієнтовний вік труб та засувок складає 50-60 років. Завдяки роботі КП «Житомирводоканал» протягом 21-22 червня замінили 17 засувок великих діаметрів. Про це поінформували під час наради з житлово-комунальних питань.

Із 21 до 22 червня  працівниками «Житомирводоканал» здійснювався ремонт  на мережах і спорудах водопроводу  міста.  У цей період у місті було зупинено водопостачання. Розпочати його відновлення планували до 17:00 год. 22 червня. Але у процесі запуску водопостачання фахівці міського Водоканалу зіштовхнулися із труднощами, пов’язаними із недобросовісним виконанням договору організацією – підрядником, що відповідав за  монтажні роботи на  магістралі по вулиці Радоновій.

«Наше підприємство було повністю готове до подачі води ще вранці 22 червня. Але  представники підрядної  організації, що проводила монтажні роботи на одній із ділянок міста,  не зрозуміли, що і як необхідно робити, що вони не впораються з таким об’ємом робіт. Аби прискорити процес, ми залучили працівників Водоканалу», – розповідає очільник комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Водночас, він зауважив,  що факт невиконання підрядником обов’язків, передбачених угодою, відповідним чином задокументовано та буде передано до Мінрегіону та кураторів проекту Світового банку для того, аби підрядника було притягнуто до фінансової та дисциплінарної відповідальності.

«Тимчасові незручності пов’язані із відключенням води – це  невід’ємна частина на шляху до реконструкції водопровідної мережі та водоканалу загалом, – зазначає Андрій Нікітін. – Для того, щоб в кранах у житомирян було якісна вода, яку не псуватиме старий трубопровід, його необхідно замінити. Водопровідні мережі Житомира зношені. Перед оновленням мереж треба замінити засувки. Після чого роботи по заміні труб будуть здійснюватися позонально без одночасного вимкнення води по всьому місту», – наголосив Андрій Нікітін.

    Джерело: zt-rada.gov.ua