Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Суд виправдав міського голову Житомира щодо звинувачень у корупційному правопорушенні

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин довів у суді безпідставність звинувачень щодо вчинення корупційного правопорушення при купівлі автомобіля Audi А8 2013 року випуску. Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

«У суді довів безпідставність звинувачень щодо вчинення мною “корупційного правопорушення”. Сьогодні отримав ухвалу – справа закрита за відсутністю складу злочину. 

А тепер трохи історії. У 2017 році я вирішив придбати автомобіль Audi А8 2013 року випуску. Скористався послугами перевізника, який мав за дорученням пригнати і розмитнити авто з-за кордону. 20 липня 2017 року він передав мені автомобіль, за кілька днів я зареєстрував його у МРЕВ. Відповідно до раніше укладеної угоди, право власності на автомобіль переходить до мене з моменту передачі і повного розрахунку з перевізником. У десятиденний строк я вніс зміни у декларацію і навіть думати про це забув. Але у листопаді 2017 року до мене прийшли працівники Департаменту захисту економіки нацполіції України в Житомирській області і заявили, що відомості у декларацію я вніс запізно. Спочатку правоохоронці наполягали – Audi перевізник мені передав 10 липня 2017 року на Волинській митниці. Я пояснив, що це нісенітниця, бо увесь день перебував у Житомирі. Більше того, у мене був ефір на одному з місцевих телеканалів. Потім вони взялися доводити, що права власності на авто я набув 14 липня 2017 року. Вже на Житомирській митниці (м. Новоград-Волинський). Але й у цей день я не міг фізично бути присутнім там, бо перебував у відрядженні до Києва. Тим більше митниці обладнані камерами і можна легко перевірити мої слова. Версії змінювалися кілька разів і нарешті справу передали до суду, де ми довели абсурдність претензій.

За два роки правоохоронцям так і не вдалося знайти докази. Та це вже інша історія. Справу закрили не через закінчення строку притягнення до відповідальності, а саме за відсутністю складу злочину. Це принциповий для мене момент», – йдеться у повідомленні. 

Джерело: zhitomir.today