Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Суд на паузі: Понінківська фабрика має право на водокористування


ПОДІЇ

25 червня члени громадської організації "АвтоЄвроСила" спільно з головним спеціалістом-юрисконсультом сектору юридичного забезпечення Інною Дячук та активісткою із Першотравенська Анною Муравською їздили до Луцька на судове засідання проти Понінківської картонно-паперової фабрики.

Біля Волинського окружного адміністративного суду вони вимагали врегулювати діяльність Понінківської фабрики.

На засіданні розглядали позов, за яким мають скасувати дозвіл на спеціальне водокористування. 

За словами Анни Муравської, суд міг відбутися за двома сценаріями: 1 – могли закрити на користь активістів, або не закрити на користь керівництва фабрики, а 2 – поставили на паузу, задля того, щоб зібрати ще більше фактів та доказів.

– Суд не прийняв рішення на користь фабрики, а все через те, що Інна Дячук привезла необхідні документи для справи, які є потужною доказовою базою. Позитивно те, що всі попередні суди проти Понінки закривали ще на перших слуханнях, а вчора поставили на паузу для доопрацювань, – розповідає Анна Муравська.

 

До 10 липня активісти мають подати всі документи з уточненнями й доопрацюваннями, до 13 липня представники Понінківської картонно-паперової фабрики повинні їх розглянути і вже 23-го у Волинському окружному адміністративному суді розглядатимуть справу повністю.

 

Джерело: novograd.city