Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради

За підтримки громадської організацієї “Всеукраїнська асоціація прийомних батьків” ініційовано петицію для  підвищення питання сім’ї та дитинства серед пріоритетів державної політики, а також сприяння створенню в Україні Міністерства сім’ї та дитинства. 

Українське суспільство відчуває гостру необхідність ідеології формування культури сімейних відносин, підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей. Крім того, в державі створена недостатня кількість механізмів підтримки сімей, збільшується кількість сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей, ліквідовано 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах тощо.

Ч. 2 ст.51 Конституції України визначає, що сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняється державою.

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення на посилання захисту сім’ї, дитинства, материнство і батьківства шляхом створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства. Відповідну петицію від 08.08.2019 № 22/069110-еп оприлюднено за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/69110.

Джерело: nvrda.com.ua