Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Спортсмени Житомирщини вибороли призові місця у Чемпіонаті із сучасного пʼятиборства

Близько 250 спортсменів із 5 областей України змагались у Чемпіонаті із сучасного пʼятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років.
 
Змагання проходили упродовж 21-22 червня, у Житомирі на базі ДЮСШ «Авангард».
 
За інформацією управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА, у чемпіонаті взяли участь спортсмени із Житомирської, Харківської, Львівської, Донецької, Київської областей, а також із м. Київ.
 
Учасники змагались у бігових дистанціях – 4 відрізка по 800 метрів, а також показали себе у 4 раундах стрільби з лазерного пістолета.
 
Спортсмени із Житомирщини показали чудову підготовку та результати:
 
Чотириборець Ковалов Ілля – чемпіон України у категорії юнаки до 17 років (тренер Вигівський О.П.)
 
І місце в командному заліку виборола команда житомирян у категорії юнаки до 17 років: Ковальов Ілля, Бондаренко Денис, Нестерчук Савелій.
 
Сич Данило – чемпіон України у віковій групі до 15 років в дисципліні «триборство».
 
ІІ місце в командному заліку вибороли дівчата до 11 років: Кушнір Дар’я – 2 місце в особистому заліку, Ковальчук Євгенія, Сарнавська Софія (тренери: Тищенко В.А.; Кулик М.П.; Зелінська-Тищенко В.Т.);
 
ІІІ місце в командному заліку у категорії дівчата до 13 років: Бігун Вероніка, Іваницька Анна, Малярчук Дар’я ( тренери: Вигівський О.П.; Кулик М.П.; Толкач В.П.)
 
ІІІ місце в командному заліку у категорії юнаки до 13 років: Аханов Кирило, Барильчук Владислав; Гринь Максим (тренер Тищенко В.А.)
 
ІІІ місце в командному заліку у категорії юнаки до 15 років: Сич Данило, Кривонос Павло, Рудзей Філіп (тренер Тищенко В.А.)
 
Нагадаємо, що на вихідних легкоатлети України і Туреччини змагатимуться у Бердичеві на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту.
 

 

Джерело: oda.zt.gov.ua