Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Сьогодні завершується «МалинФест-2019»

Поблизу Малина проходить ХХІІ Всеукраїнський фестиваль молоді УЦХВЄ (з вівторка 9 липня по неділю 14 липня)

Гаслом цьогорічного з’їзду обрали «Ви світло для світу і сіль для землі». На урочистому служінні з нагоди відкриття фестивалю учасників привітав керівник молоді братерства Іван Білик. Він побажав молодим людям наблизитися до джерела світла і солі, а це – Ісус Христос.

Бути сіллю для цього світу закликав молодь і пастор Богдан Левицький, який багато років поспіль очолював молодіжний відділ братерства і з’їзд на Малинщині займає в його серці особливе місце.

Старший єпископ Михайло Паночко сердечно привітав «молодий виноградник» церкви. У своїй проповіді він зауважив: «Найбільш криваве ХХ століття забрало понад 100 мільйонів життів у війнах. Очевидно, що було мало світла і солі, в результаті – зло перемогло. Ми маємо брати уроки з минулого. Ісус прийшов на цю землю, щоб зцілити людську душу. Сіль землі – це ті люди, які люблять правду і прагнуть її, а правдою є Ісус Христос» – підкреслив Михайло Степанович.

Під час урочистого відкриття «Малинфесту»-2019 співом служив об’єднаний хор, гурт і оркестр. Упродовж молодіжного з’їзду у богослужіннях братиме участь молодь з більшості регіонів України.

«Малинфест-2019 – найбільш очікувана подія року для молоді п’ятидесятницьких церков. Відтак старт фестивалю для багатьох означає відлік часу на новий рік, – зазначив пастор Ярослав Ярошенко. – Під час з’їзду молодь отримує благословіння на цілий рік».

«Ми нарешті ступили на малинську землю. Рік тому ми вже брали участь у фестивалі. Цього року приїхали знову, щоб здобути силу у Бозі. Оскільки тільки з Ним ми можемо успішно долати різні проблеми і труднощі», – каже учасниця з’їзду Анастасія.

У програмі фестивалю – лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, майстер-класи. Також для молоді діятиме ряд розважальних заходів, серед яких – спортивні змагання.

Джерело: chve.org.ua

c. Рудня-Городищенська. Колишній піонерський табір "Юність"

Джерело: infomalin.biz