Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Сьогодні — Міжнародний день лікаря. Говоримо з Лесею Черниш

Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря.

Цього року свято припадає на 7 жовтня.

Головними ініціаторами введення Дня лікаря стали Всесвітня організація охорони здоров’я та Міжнародний медичний гуманітарний союз «Лікарі без кордонів».

В переддень свята ми поспілкувалися з директором медичного центру «Пролісок +» Лесею Черниш.

— Для початку, щоб ви хотіли побажати своїм колегам у Міжнародний день лікаря?

— З нагоди свята хочу привітати всіх колег та побажати особистого щастя, здоров’я, задоволення від роботи, гараздів у родині та мирного неба над головою!

— У Малині медичний центр «Пролісок +» працює вже 6-й рік. Розкажіть про ваш заклад, що нового?

— Зараз у нас працюють близько 20 лікарів вузької спеціалізації. Прийом ведуть отоларинголог, невролог, ендокринолог, дерматовенеролог, гінеколог, уролог, офтальмолог, лікар УЗД, кардіолог, ревматолог, педіатр, терапевти, фізичний терапевт. Можу з гордістю заявити, що до нас звертаються, як жителі Малинщини, так і інших районів і навіть областей, бувають й іноземці.

З нового — в центрі впровадили медичну інформаційну систему для реєстратури й лікарів, є можливість записатися на візит до лікаря через сторінку сайту https://sites.google.com/view/prmalin, лікарі вже майже рік видають лікарняні листи.

— Ви уклали договір із НСЗУ й проводите підписну кампанію лікарів з пацієнтами. В приватних закладах це також безкоштовно?

— Абсолютно безкоштовно. Понад 1000 людей уже підписали декларацію з нашими лікарями-терапевтами Разживіною Іриною Олександрівною та Наконечною Наталією Адамівною, педіатром Мікутель Анжелою Чеславівною.

Задекларовані пацієнти проходять консультації терапевта або педіатра, здають аналізи(якщо є покази для цього) — загальний аналіз крові, на глюкозу, холестерин, аналіз сечі загальний, роблять ЕКГ, пульсоксиметрію, вимірювання артеріального тиску, вимірювання цукру крові глюкометром. Виписуються рецепти за програмою «Доступні ліки», видаються довідки для отримання путівки, оформлюються документи на МСЕК, тощо. Це все безоплатно можна отримати в нашому медичному центрі, якщо Ви підпишете декларацію з нашими лікарями.

— Відомо, що ваш заклад надає досить вузькоспеціалізовані послуги…

— Наша гордість — центри косметології й естетичної медицини та неврології й вертебрології.

У Центрі неврології й вертебрології успішно лікуються за допомогою безмедикаментозних методів лікування(масажів, витяжіння хребта, грязелікування, озокериту, фізіопроцедур). Можна пройти курси процедур при таких захворюваннях, як остеохондроз хребта, неускладнений і ускладнений грижами, сколіотична хвороба, міозити, тендовагініти, радикуліти, плексити, наслідки інсультів і травм. Радує, що бувають випадки, коли питання стоїть робити при грижі міжхребцевого диска оперативне втручання, чи ні, то після курсу в нашому центрі людина почуває себе набагато краще й операція скасовується. В середньому курс процедур коштуватиме біля 3-х тисяч гривень за 10 днів.

У Центр косметології й естетичної медицини вам допоможуть при таких проблемах, як вікове старіння шкіри, вугрова хвороба, проблемна шкіра, сухість шкіри, пігментація, облисіння.

Є послуга видалення папілом та бородавок; лазерне видалення татуювань та судинної сітки, пігментних плям. Досвічений лікар-косметолог проводить ін’єкційні косметологічні процедури — контурну пластику губ та обличчя, біоревіталізацію, мезотерапію, ін’єкції ботоксу та багато іншого. Чекаємо на апарат лазерної епіляції.

— Бажаємо успіхів вам та вашому закладу.

— Дякую. Ще раз вітаю всіх колег зі святом!!!

Медичний центр «Пролісок +», м. Малин, вул. Гагаріна, 27.
Телефони: +38 04133 3–21–70;
+38 093–373–91–95;
+38 099–205–45–99;
+38 098–226–72–07;
Сайт —
sites.google.com/view/prmalin

Джерело: infomalin.biz