Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

СК «Оазис»: вісім медалей Чемпіонату України 2019 з підводного орієнтування серед юніорів та юнаків


Команда Житомирської області в складі чотирьох спортсменів Малинського Спортивного клубу «Оазис» взяла участь в Чемпіонаті України 2019 року з підводного орієнтування серед старшої (юніори) та молодшої (юнаки) юнацьких груп, що пройшов на водосховищі в смт Старий Салтів Харківської області з 02 по 08 липня 2019 року.

Дарина Зайцева стала володаркою чотирьох медалей серед юніорок: вона перемогла у вправах «Зірка» і «Зони», завоювала «срібло» в «Орієнтирах» та «бронзу» у «Паралелях.

У її брата Кирила Зайцева також чотири призові місця серед юніорів. В його активі «золото» в «Орієнтирах» і «Паралелях» та срібні медалі у «Зірці» та «Зонах».

Дарина та Кирило за підсумками всіх видів змагань стали в особистому заліку переможцями в багатоборстві у своїх вікових групах, за що були нагороджені Кубками.

Залікові очки принесли команді і самі молодші її учасники. Серед юнаків молодшої вікової групи Денис Сазонов зайняв п’яте місце у вправі «Speedo-2», а Юлія Співак – четверте у цій же вправі серед дівчат.

Василь Степаненко,
президент Житомирської обласної
Федерації підводного спорту та підводної діяльності,
президент Спортивного клубу «Оазис»,
Заслужений тренер України

Джерело: infomalin.biz