Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

«Шануй захисника України!» — учні третьої школи з екскурсією у Малинському відділенні поліції

11 жовтня у Малинському відділенні поліції пройшла екскурсія для учнів 8- го класу Малинської ЗОШ № 3, І-ІІІ ст. Учні завітали до поліції з класним керівником. Дані профілактичні заходи направлені для формування у дітей суспільно-правової свідомості.

Дітей зустріла старший інспектор ювенальної превенції капітан поліції Савчук Ольга Романівна. Гостям провели цікаву екскурсію по відділенню поліції, познайомили їх з професією поліцейського.

Ольга Романівна з місцевими працівниками поліції які брали участь у АТО провела з учнями бесіду, з метою підвищення патріотизму, соціальної активності, рівня правової культури, обізнаності школярів.

Найбільше враження та цікавість у дітей не зважаючи на вік, як завжди викликало знайомство з амуніцією та спецзасобами. Школярам дозволили приміряти каски, жилети, щити. Вони з задоволенням робили фото на пам’ять з працівниками поліції.

Після екскурсії школярі подякували працівникам поліції та дали слово, не порушувати права своїх вчителів, та дотримуватись закону!

Малинське ВП

Джерело: infomalin.biz