Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Шахові вихідні на Житомирщині. Анонс заходів

Запрошуємо шахових майстрів і просто аматорів цими вихідними взяти участь змаганнях! У рамках фінансової підтримки від ОДА цими вихідними ГО «Федерація шахів Житомирської області» проводить шахові бліц-турніри та шаховий фестиваль «Леся Гранд фест».
 
У суботу, 29 червня, відбудеться два бліц-турніри: «Ліга А» на 12. 00 год. та «Ліга Б» о 16.00 год. в шаховому клубі за адресою: м. Житомир вул. Велика Бердичівська 9, (вхід із двору, третій поверх).
 
Запрошуються всі бажаючі без обмеження по віку чи розряду. З собою необхідно мати гарний настрій, та бажання пограти в турнірі з однодумцями. Турнір має дружній характер, колова система, або швейцарська (не більше 9 турів) в залежності від кількості учасників.
 
Шаховий фестиваль «Леся Гранд Фест»
 
30 червня в м. Новоград-Волинський відбудеться турнір вихідного дня з швидких шахів «Леся гранд фест».
 
Турнір буде відбуватися у приміщенні 31 гарнізонного будинку офіцерів за адресою: вулиця Леваневського 25, Новоград-Волинський, Житомирська область.
 
Організатори турніру ГО «Федерація шахів Житомирської області» і ГО «Фундація Широкопояс». Контроль часу 10 хв. + 5 сек. Швейцарська система – 7 турів. До змагань допускаються шахісти з кваліфікацією не нижче ІІІ спортивного розряду, без обмежень по віку та статі. Шахісти з міста Новоград-Волинський допускаються без обмежень по кваліфікації. Кількість учасників обмежена до 50.
 
Реєстрація на змагання здійснюється через сайт zt-chess.in.ua.
 
Бажаєте дізнатися більше інформації? Зверніться до головного судді Сергія Трохимишина за телефоном (096) 686-77-75.
 

Джерело: oda.zt.gov.ua