Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Сергій ДИНЯК: «Прийміть найтепліші вітання з нагоди Дня будівельника…»

Шановні працівники та ветерани будівельної галузі Малинщини!

Прийміть найтепліші і найсердечніші вітання з нагоди професійного свята Дня будівельника — скромної професії великих людей!

Саме так, тому що будівельники створюють архітектурну спадщину, якою пишається вся нація, адже будівництво — це не лише важка праця, а й творчість.

Приємно, що до багатотисячної родини будівельників входять і працівники підприємств групи компаній «Юнігран».

Сьогодні, впроваджуючи сучасні технології виробництва, збільшуючи обсяги виготовленої продукції, залучаючи досвід ветеранів будівельної галузі та нові ідеї молодих спеціалістів, наша компанія займає лідируючі позиції на ринку нерудних матеріалів.

Шановні колеги та ветерани будівельної галузі! З нагоди свята я хочу насамперед подякувати вам за відданість справі, професіоналізм, натхнення та оптимізм.

Нехай не згасає завзяття у ваших серцях, хай у кожній родині панує добро і достаток, збуваються всі мрії і бажання. Я зичу всім вам міцного здоров’я і добра, затишку і кохання, миру і злагоди, щастя і яскравих вражень, нових ідей і натхнення для їх втілення, успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії та невтомності у здійсненні найголовнішого проекту — мирної, заможної та процвітаючої України!

Сергій ДИНЯК,
генеральний директор ТОВ «Юнігран»,
заслужений будівельник України.

 

Джерело: infomalin.biz