Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Розпочав свою роботу мовний табір із вивчення англійської мови


Найкращий відпочинок – це час проведений не лише весело, але й з користю для свого розвитку, вивченням невідомого і наповнений знайомствами з новими друзями. Саме так коростенські дітлахи розважаються, займаються англійською з професійними викладачами, беруть участь у різних конкурсах, програмах, розкривають свій талант і творчість в літньому таборі з вивчення англійської мови «Не просто так». Захід вкотре безкоштовно організовують представники міжнародної християнської організації «Місія Євразія» і ГО «Вітер Надії і Любові».

Сьогодні міський голова Володимир Москаленко був запрошений організаторами на початок роботи другого табірного дня, який розпочався з обов’язкової танцювальної зарядки та дружніх привітань. Володимир Васильович подякував всім працівникам табору, волонтерам та гостям зі Сполучених Штатів Америки за допомогу і активне бажання розширювати світогляд нашої молоді. Учасникам навчання та всім юним коростенцям міський голова побажав постійно розширювати горизонти свого світогляду, теплого літа, яскравих і продуктивних канікул.

Джерело: korosten-rada.gov.ua