Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Romanivka park: На Новоград-Волинщині створять індустріальний парк

Індустріальний парк

Завершила свою роботу комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку. На засіданні комісії був присутній перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

Депутати розглянули 3 питання порядку денного. Одне з яких, внесення змін у рішення обласної ради №413. Сергій Крамаренко зауважив на важливості даного питання для розвитку інвестиційної привабливості Житомирської області і, зокрема, окремих її територій: “Ми постійно говоримо про необхідність інвестицій та створення привабливості регіону. Радий, що наразі дана ініціатива вже йде не тільки від депутатів, а й від громад”.

«Цими змінами пропонується доповнити Каталог проєктний ідей новими, які ініційовані суб’єктами регіонального розвитку, та внести відповідні зміни до текстової частини плану», – доповів в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА Віктор Градівський.

Зокрема, до програми додаються 12 нових проєктний ідей суб’єктів регіонального розвитку, а саме:

– створення умов для популяризації інвестиційних можливостей громади.

– Підготовка об’єктів для залучення інвестицій в Овруцькій об’єднаній територіальній громаді.

– Створення індустріального парку «Romanivka park» на території Брониківської об’єднаної територіальної громади Новоград-Волинського району.

– Створення мережі індустріальних парків у Житомирській області.

– Капітальний ремонт покрівлі Ємільчинського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Ємільчинської селищної ради по вул. Військова, 9 в смт Ємільчине Житомирської області.

– Створення Регіонального центру комерціалізації технологій та підприємництва (РІДКТП).

– Капітальний ремонт приміщення Центру надання адміністративних послуг Брусилівської селищної ради, вул. Лєрмонтова, 7, смт Брусилів.

– Реконструкція приміщення Овруцької міської бібліотеки для дорослих в центр надання адміністративних послуг Овруцької міської ради за адресою: Житомирська обл., м. Овруч, вул. Героїв Майдану.

– Організація фестивалю «Polissia Food Fest».

– Створення бази даних туристичної інформації про Житомирську область «Я їду».

– Перезатарення та утилізація невизначених, заборонених до вжитку отрутохімікатів на території Ємільчинської селищної ради.

Дані ініціативи будуть реалізовані в контексті затвердженої «Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року», рішенням Житомирської обласної ради від 19 березня 2015 року №1403. План реалізації заходів проєкту (другий етап програми) затверджений рішенням Житомирської обласної ради від 22 грудня 2016.

Джерело: www.04141.com.ua