Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Результати відключення води

Ще кілька днів ось повз ці засувки проходила вода у помешкання житомирян. Їм більше півстоліття. Це за можливої експлуатації не більше 10 років. Півтори доби без води, і вони замінені на нові. Водночас це лише етап задля того, аби надалі замінювати водогін. 
Окрім заміни засувок були проведенні роботи з ремонту окремих частин водогону міста. 

Роботи, які проводяться в рамках проекту за кошти світового банку, це роботи, які проводить ще одна підрядна організація по майдану Корольова, і роботи безпосередньо, які виконував водоканал – заміна засувок, що нам вдалося зробити, це замінити 26 нових засувок, не встигли закінчити свої робити підрядники, і ми мали такі затримки – каже Андрій Нікітін, директор КП «Житомирводоканал».

Після півторадобового відключення вода у помешканнях житомирян з’являлась не рівномірно. Подавали воду за новою схемою, через те, що підрядники не встигли виконати частину своїх робіт.
Задля повної заміни системи водопостачання Житомира відключення можуть повторитись не раз. Іншого шляху до покращення немає, впевнений керівник «Житомирводоканалу» 

Джерело: sk1.tv