Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Реконструкцію ділянки автодороги М-06 Київ-Чоп оглянув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Роботи з реконструкції ділянки автодороги М-06 Київ-Чоп оглянув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. На 22-х кілометрах північного об’їзду розпочали будівельні роботи влітку 2018-го.
Тендер виграла китайська компанія Sinohydro Corporation Limited. Проект передбачає зміну дорожньої інфраструктури: розширення дороги, будівництво та реконструкція  розв’язок і мостів.  

«Фактично міжнародна траса з великою пропускною здатністю. Те, що ми цю ділянку північний об’їзд розширюємо на чотири полоси це відповідний рівень безпеки і пропускної спроможності. Це розвантаження самого міста Житомир. Поєднання міжнародних коридорів через виконання так інфраструктурних проектів» — сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Реконструкцію 22-х кілометрів об’їзної дороги мають планують завершити у 2020 році. Проект фінансується коштом Європейського банку реконструкції та розвитку. Загалом, на цей передбачено 42 млн євро

Джерело: sk1.tv