Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Проєкт реконструкції майдану Корольова готовий на 90%, – радник мера Житомира

Реконструкцію майдану Корольову можуть почати вже у 2020 році, якщо буде фінансова підтримка від обласної влади.

Про це 11 жовтня в програмі «Тема дня» на Житомир.info сказав радник мера Житомира. Депутат міської ради Олександр Черняхович.

«Проєкт вже на 90% готовий, є невеликі зауваження до самого проекту, ще на експертизу ми його не видавали, але вже розрахунки є, колір (плитки) вибрано. Раніше у нас була домовленість з областю, що ми разом зробимо цей об’єкт, бо обласна адміністрація там знаходиться. Зараз у нас ще перемовин (з новим головою ОДА 0 ред.) ще не було, але, думаю, при формуванні бюджету (на наступний рік) будуть перемовини і, якщо буде допомога з області, то на наступний рік цей об’єкт можна запланувати», – сказав Олександр Черняхович.

Він також розповів, що планують змінити на майдані Корольова.

«Зараз в проєкті розробляються ті місця, щоб майдан був не тільки як «стометрівку пройти», а щоб були зони відпочинку, локації, де люди можуть поспілкуватися, провести якийсь час раз. Також буде замінене освітлення, бо зараз ввечері майдан темний. Ліхтарі, лавочки, зелені насадження – це все зараз розробляється. Остаточного варіанта навіть я ще не бачив. Проєктанти працюють», – повідомив радник мера.

Повністю програму «Тема дня» про реконструкції та будівництво в Житомирі дивіться тут

Нагадаємо, про реконструкцію майдану Корольова, яка може початися у 2018 році, на засіданні міськвиконкому 6 грудня говорив мер Сергій Сухомлин. В січні 2018 року ці плани підтверджував головний архітектор міста Юрій Безбородов.

Як повідомляв Житомир.info, ескізні проєкти реконструкції майдану Корольова депутатам показували на сесії 28 квітня 2016 року.

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info