Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Про малинську «венецію» та символізм

Не встиг міський голова оголосити про появу військового катера з іменем «Малин», як у самому Малині миттєво з’явилися моря… Чи то — судноплавні канали.

Що не кажіть, а символічно вийшло.

Та деякі малинчани, геть не романтичні, назвали це проблемою.

От, Олеся Рудицька пише у фейсбук:

«Група ”МалинчанИ” створена, в тому числі і для висвітлювання проблем у місті.

У нас на Бамі є проблема. У місті є посадовці, які отримають зарплати і премії і повинні вирішувати ці проблеми. Стихійного дощу вночі не було, а ”декорація” водного простору на місці.

Шановні Олексій Григорович і Петро Валентинович, будь ласка, вирішіть цю проблему, якщо не в змозі, то беріть відерця і черпайте воду, так як радили в коментарях попереднього посту дописувачі-малинчани.

Зробіть і для мешканців Баму ”далі буде” і ”так краще”. Гарного дня і плідної праці)»

Трохи згодом Олеся Рудицька все ж перейшла від негативу до святкових «івано-купальських» роздумів та запропонувала започаткувати нове свято:

«…але у Малині є місце для започаткування святкування в місті свята Петра і Павла. Для креативності можна в Малині це свято провести, як свято ”Петра і Олексія”)»

Пропозиції про те, чи буде це свято загальноміським, чи то буде проводитися тільки на «бамівській венеції», не надходили.

Джерело: infomalin.biz