Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Про легалізацію та детінізацію доходів говорили сьогодні на комісії райдержадміністрації

До участі в комісії запрошували керівників (представників) підприємств та організацій району.

 Головною метою засідання було роз’яснення усім підприємцям та їх представникам правила оформлення працівників, та сплати податків. З першу до присутніх звернувся головуючий комісії заступник голови РДА Андрій Подік. Він роз’яснив, що  робоча група, яка буде виїжджати з перевіркою не бере собі за ціль  зашкодити підприємству. Їх мета допомогти працювати та сплачувати податки законно.

Головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населенняТетяна Захарова роз’яснила, що саме робитиме під час операції «Урожай» робоча група райдержадміністрації.

«Не всі функції ми перейняли на себе, частина роботи покладена також на Державну фіскальну службу, ми перевірятимемо правильність оформлення документів, сплату податків. Навіть на час жнив ви маєте оформити людину виключно за трудовим договором та повідомити про це фіскальну службу. Це дуже важливо!» – наголосила Тетяна Володимирівна.

Джерело: nvrda.com.ua