Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Президент звільнив голову Житомирської ОДА Ігоря Гундича – останній балотуватиметься до Верховної Ради

На сайті Президента України 24 червня з’явився указ про звільнення Ігоря Гундича з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації. Також оприлюднений і інший наказ, про тимчасове виконання Ярославом Лагутою обов’язків голови ОДА. 

«Звільнити Гундича Ігоря Петровича з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Житомирської обласної державної адміністрації на Лагуту Ярослава Миколайовича», – йдеться в указах.

Того ж дня, уже колишній очільник Житомирської ОДА Ігор Гундич написав на своїй сторінці у Facebook про намір балотуватись до Верховної Ради як самовисуванець.

«Іду кандидатом у депутати по Житомиру. Не від партій, а від житомирян. ЦВК зареєструвала мене кандидатом по округу № 62 як самовисуванця. Працюватиму в парламенті на благо України і житомирської громади!», – написав Гундич

Джерело: zhitomir.today