Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Презентація команди та провокації з кульками: до Житомира завітав лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко (ФОТО; ВІДЕО)

До Житомира задля презентації своєї команди 11 липня прибув п’ятий президент України та лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Перед промовою політика для житомирян виступили відомі українські рок-гурти «ХАС» та «Kozak System». 

«Сьогодні вирішується надзвичайно важливе питання для долі нашої держави, якою вона буде, куди нам іти. Від нашої з вами єдності залежить чи здатні ми об’єднатися, чи здатні ми захистити всі надбання. Перше, що ми маємо захистити – це наша армія. Ми її створили, житомиряни її створили і велика подяка житомирцям за армію. Вони хочуть її скоротити, підірвати довіру до неї і наше з вами завдання просто не дозволити цього. Друге завдання – це захистити нашу мову. Вони вважали нас “недочєлавєками”, вони вважали українців бидлом. Сьогодні прозвучала ще одна феєрична ініціатива – люструвати всіх, хто з 2014 по 2019 рік перебував у владі, виконавчій чи законодавчій, хто боронив державу, хто будував державу, для того, щоб звільнити місце для таких як вони. Ми не дозволимо цього. Ми єдина команда, яка йде не за портфелем. Ми йдемо для того, щоб відстоювати курс України за членство в Євросоюзі, якого вони так бояться, за членство в НАТО, якого вони так бояться. Будь-які заборони займати ті чи інші посади нас не турбують. На сьогоднішній день я був і Президентом і Верховним головнокомандувачем і ніяких більше посад мені не потрібно», – зазначив Петро Порошенко 

Не обійшлось і без провокацій. Десятки людей з червоними кульками та плакатом на підтримку блогера Анатолія Шарія намагались перекричати колишнього президента. Молодики викрикували «Ганьба!». Натомість Порошенко почав сваритись на них із сцени, порівнювати із відомими проросійськими політиками та називати “запроданцями”.

Після суперечок із молодиками та промови екс-президент перейшов до презентації членів своєї партії. Першим, для того аби втихомирити людей з кульками він надав слово відомому блогеру та автору проекту «Вата Шоу» Андрію Полтаві. Наступним виступив Герой України генерал-лейтенант Михайло Забродський, який є четвертим номером у списках «Європейської Солідарності».

«В мене для вас дві відповіді на питання, які задають майже по всій країні. Перше питання це чому генерал є другом політика. Щоб на нього відповісти чесно, потрібно згадати 2014 рік. Той самий період, який багатьом згадувати дуже незручно, тому що у них на той час були трохи інші проблеми. Житомир знає як важко ми починали. До речі, наш Житомир це не тільки славна 95 бригада, це і 30 механізована, 26 артилерійська і взагалі більше ніж 30 військових частин. Так ось кому як не Житомиру пам’ятати 2014 рік, як бригади уходили хто на південь, хто на схід виконувати завдання. Кому як не Житомиру добре пам’ятати як проходила перша, друга, третя, четверта, п’ята і навіть шоста хвилі мобілізації. Кому як не Житомирщині знати якими були Збройні Сили у 2014 і якими вони зараз є. Так, не всі проблеми вирішені, але ті стрибки вперед, які зроблені, вони навіть приснитися нам не могли до тієї самої весни 2014 року. Ми багато чому навчились, багато чого зробили, але ще більше мабуть не зробили. Тому що найголовніші події і битви ще попереду. Так от, весь цей час противник теж часу не гає. На то вона і гібридна війна, щоб застосовувати всі форми і методи. І якщо не маєш часу возитися з бригадами на фронті значно простіше вирішити питання під куполом Верховної Ради. Саме тому я йду туди, адже спецназ працює там, де найскладніше. Вибори – це ярмарок обіцянок. Так от, у цієї команди не лише обіцянки, у цієї команди за плечима 5 років керування країною. 5 років не найпростіших у нашій історії, 5 років в умовах конфлікту, невизначеного формату з незрозумілими юридичними статусами і таке інше, але це 5 років справ, саме тому я серед них», – розповів Михайло Забродський.   

Також на заході виступили лейтенант ЗСУ Олексій Петров, боєць 95-ї бригади  Олександр Погребиський, учасник АТО, який має поранення та кандидат у народні депутати від «Європейської Солідарності» по 67 виборчому округу Сергій Адам’як і волонтер та телеведучий Віталій Гайдукевич.

Джерело: zhitomir.today