Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Представники ОМС та РДА Києва вивчають досвід Житомира у створенні ОСББ (ФОТО)

31 липня, Житомир відвідали представники органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій (м. Київ) з метою вивчення досвіду Житомирської ОТГ щодо створення ОСББ, проведення конкурсів із обрання управителів, які самостійно не обрали форму управління. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк привітав учасників візиту та закликав до діалогу з обговоренням актуальних питань реформування житлово-комунальної сфери. Адже перетворення житлово-комунальної галузі – найважливіша складова всього комплексу проведених державних реформ, у якій міцно переплелися фінансові, технічні, соціальні  аспекти, які безпосередньо зачіпають інтереси кожного жителя громади.

Начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражем розповів про шляхи створення ОСББ у Житомирі, зазначивши роль комунікативної складової під час проведення широкої інформаційно-просвітницької кампанії.

«Управління муніципального розвитку міської ради постійно проводить консультації, зустрічі, тренінги та семінари  з питань створення та діяльності ОСББ. На сьогодні у Житомирі 301 ОСББ, що об’єднує 360 будинків; 1 ЖБК (18 будинків); обрано 18 управителів у 1195 будинках», – зазначив Артем Ражев.

Ігор Задорожний, в.о. начальника управління житлового господарства міської ради, розповів учасникам зустрічі про те як відбувалися у Житомирі конкурси із обрання управителів багатоквартирних будинків.

Також учасники обмінного візиту ознайомляться із програмами фінансування, співфінансування заходів з енергоефективності органів місцевого самоврядування для підтримки ОСББ; шляхами взаємодії органів місцевого самоврядування та органів державної влади із існуючими Асоціаціями ОСББ. На завершення київські фахівці та експерти зустрінуться з представниками ОСББ Житомира, які поділяться власним досвідом у залученні коштів з місцевих програм та «теплих кредитів».  

Джерело: zhitomir.today