Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Представники громадськості звернулися до правоохоронних органів стосовно обставин продажу ДП «Головинський кар’єр»

Мешканці Головинської громади вважають, що місцеве підприємство – Головинський кар’єр, було продано «з молотка» з порушеннями.

Аби пролити світло на ситуацію, що склалася, та обговорити можливі шляхи вирішення, представники громади зібралися на прес-конференцію за участі селищного голови, членів наглядової ради ДП «Головинський кар’єр», керівника підприємства, голови ГО «Захист та справедливість» та представника ТОВ “Головинський камінь”, яке придбало кар’єр за майже 12 млн. грн.

Представники громади обурюються: протягом кількох останніх років на підприємстві були значні затримки з виплатою зарплат, не сплачувалися податки, а тимчасом з території вантажівками вивозили сировину. Питання виникло й до часу реєстрації ТОВ “Головинський камінь”, а саме за місяць до старту аукціону.

Натомість організатори прес-конференції – ГО «Захист та справедливість», звернулися до правоохоронних органів щодо перевірки інформації про несплату заробітної плати на ДП «Головинський кар’єр» та обставини продажу підприємства в приватні руки.

Джерело: zhitomir.life