Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

ПОВАЖНЕ 95-РІЧЧЯ ЗУСТРІЛА жінка-трудівниця СЕЛА Пилиповичі

     15 липня у селі Пилиповичі Новоград-Волинського  району своє славне 95-річчя відсвяткувала чуйна мати, ласкава бабуся, добра пра- й прапрабабуся Васильчук  Ольга Ничипорівна. У святковий день було місце й для спогадів з глибин пам’яті нелегкого життя жінки: Народилася Ольга Ничипорівна в с. Червона Воля  в багатодітній  сільській родині. 

    За 95 літ ювілярка  пережила багато. Все життя добросовісно працювала в колгоспі, в ланці, на фермі, мала багато важких випробувань: непоправний біль втрати найрідніших людей, воєнні роки та голод. Але постійно жила з вірою та сподіваннями на те, що Бог завжди допоможе й підтримає у важкі хвилини й щирою молитвою просила у Всевишнього спасіння й підтримки. Секретом свого довголіття довгожителька вважає щирість та доброзичливість  до людей й віру в Бога.

      Ользі Ничипорівні присвоєно почесне звання «Мати героїня» за те, що народила та разом із чоловіком виховали 6 дітей та своїм власним прикладом навчили їх найголовнішого – людськості, ласки і доброзичливості. Не забувають свою бабусю і 11 онуків та 18 правнуків і два праправнуки. Коли старість та самотність зробили життя бабусі нелегким, донька Ніна разом із чоловіком, за підтримки всієї родини взяли догляд мами на себе, де вона доглянута, забезпечена всім необхідним.
    Привітати ювілярку із поважною датою в її житті також  завітали сільський голова Пилиповицької сільської ради Панфелюк Надія, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Морозова Оксана та директор районного територіального центру Ніна Івасів.

Тож, дорога ювілярко, ще раз у Ваш  ювілей прийміть щиросердні слова привітань та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!

За інформацією територіального центру Новоград-Волинського району

 

  •  

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:

http://nvrda.com.ua/index.php/ua/novini/63-novini/novini-rajonu/9010-povazhne-95-richchya-zustrila-zhinka-trudivnitsya-sela-pilipovichi#sigProGalleriaca587b9f16

joomlamodniyportal.ru

 

Джерело: nvrda.com.ua