Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Понад 2 млрд гривень отримала Житомирщина цьогоріч на ремонт доріг – Володимир Гройсман на «СК1»

Понад 2 млрд гривень спрямовують цьогоріч на ремонт доріг в Житомирській області.
 
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «СК1» під час робочої поїздки до Житомирщини.
 
«Цього року Житомирська область отримала на ремонт доріг понад 2 млрд гривень. Це достатньо серйозний фінансовий ресурс, який дозволить реалізовувати стратегію, яку Уряд затвердив кілька років назад. Загалом за 2 роки ми будували більше 6800 км доріг в Україні. Ми створили нову систему будівництва доріг, розпочали будувати і треба продовжувати. У нас є стратегія, за якою до 2022 року ми об’єднаємо всі обласні центри якісними дорогами. Друге – це дороги між районними центрами і вже найближчим часом Уряд прийме рішення щодо будівництва доріг між ними. І таким чином за рік-два-три ситуація зміниться кардинально», – зазначив Володимир Гройсман.
 
Напередодні Прем’єр-міністр України разом із т.в.о. голови ОДА Ярославом Лагутою оглянув процес реконструкції масштабного дорожнього об’єкту – Північного обходу м. Житомира.
 
Щодо якості ремонтних робіт Глава Уряду додав: «На Північному обході технічний нагляд здійснює італійська компанія за усіма міжнародними стандартами. Всі технологічні процеси суворо контролюються. Взагалі там, де порушена технологія, ми не платимо за її ремонт та не приймаємо в експлуатацію».
 
Нагадаємо, що у 2018 році було затверджено план реконструкції об’їзної дороги Житомира. Фінансування забезпечили міжнародні партнери – Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції і розвитку. За планом у червні 2020 року тут має проходити фактично нова дорога – 4 смуги, 4 дворівневі розв’язки, 3 залізничні переходи. Покриття – цементобетон, який виготовляється в Україні. Після здачі ділянки в експлуатацію тут ще два роки ретельно перевірятимуть стан полотна.

Джерело: oda.zt.gov.ua